Historia Firmy

Firma nasza istnieje od 1992 roku i związana jest z branżą usług kopiowania, drukowania, skanowania, oprawiania, laminowania a także wykonywania pieczątek dla firm i klientów indywidualnych.
Znamy potrzeby naszych klientów, dlatego możemy oferować usługi dostosowane do ich potrzeb - zarówno pod kątem wysokiej jakości, jak również atrakcyjnej ceny.

Od początku naszej działalności kopiujemy i drukujemy na profesjonalnych urządzeniach. Oferujemy druk wysokiej rozdzielczości, korzystamy tylko z oryginalnych tuszy
i tonerów. Wychodzimy z założenia, że druk musi wyglądać bez zastrzeżeń także po kilku latach od wydrukowania.

Jeżeli chodzi o usługi xero, wykorzystujemy nowoczesne technologicznie kopiarki, które wiernie powielają dokumenty dbając o kontrast i wierność detali.


Drukujemy w formatach od A6 do A+ w czerni i kolorze na papierach zwykłych, powlekanych i fotograficznych o różnej gramaturze i kolorze. Wydruki i kopie czarnobiałe wielkoformatowe wykonujemy zarówno na drukarko-kopiarce laserowej jak i atramentowej.

Posiadamy wydruki na koszulkach, grawerowanie laserowe, laminowanie wielkoformatowe oraz wycinanie grafiki i literek przy pomocy plotera laserowego oraz tnącego.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.